Без шпаклювання не обійтись, якщо на поверхні є невеликі тріщини, нерівності та інші дефекти. І полімерна шпаклівка – відмінний засіб, який підійде для зовнішніх та внутрішніх робіт, а також для приміщень із підвищеною вологістю.
Є 2 основних види полімерних шпаклівок: латексні та акрилові. Обидва склади використовують для внутрішнього оздоблення приміщень, а саме – для фінішної обробки. Такі шпаклівки еластичні, довговічні та дуже міцні.
Переваги полімерної шпаклівки:
– підходить для нанесення на будь-який тип поверхонь, у тому числі бетонні, цегляні, гіпсокартонні;
– рівномірно і швидко висихає, підвищуючи адгезію покриття, що обробляється;
– екологічна, без запаху;
– вологостійка, паропроникна, стійка до перепадів температур та впливу хімічних речовин;
Як наносять акрилову шпаклівку:
1.Заздалегідь підготувати поверхню та очистити її від пилу, бруду. Не забудьте про знежирення - пройдіться по стіні спеціальним розчином для очищення поверхні, щоб покращити адгезію.
2. Далі нанесіть шар ґрунту, можливо з антисептичними властивостями. Таке ґрунтування перешкоджатиме розвитку цвілі, грибків та інших шкідливих організмів.
3. Розподіліть шпателем шпаклівку по поверхні. Робіть це рівномірно та акуратно, стежте за товщиною шару – він не повинен перевищувати 3-5 мм.
4. Після висихання зачистіть поверхню наждачним папером або шліфувальною машинкою.
Шпаклювальний розчин необхідно готувати безпосередньо перед його використанням: розведіть суху суміш із водою згідно з інструкцією. Після набухання розчину його потрібно ретельно перемішати до однорідної маси. Або купіть готову акрилову шпаклівку, яка вже готова до використання.
Полімерна шпаклівка - затребувана суміш при ремонті, тому що дозволяє виконати всі покладені на шпаклювання завдання: усунути дрібні дефекти на поверхні, вирівняти її, підготувати до нанесення фінішного оздоблювального матеріалу.
Купіть акрилову шпаклівку - завдання, яке вимагає професійних знань у галузі будівельних матеріалів, тому наші менеджери завжди на зв'язку.