Ревізійний люк невидимий підлоговий тип "Лідер" самопідйомний на газових амортизаторах 700х700

 • + В наявності
 • Модель: 102634

12470.00 грн.

Рекомендовані товари

Еластична полімерна шпаклівка для внутрішніх та зовнішніх робіт SEMIN FIBRELASTIC, 310 мл

Еластична полімерна шпаклівка для внутрішніх та зовнішніх робіт SEMIN FIBRELASTIC, 310 мл

ТЕХНІЧНИЙ ОПИС ШПАТЛІВКИ SEMIN FIBRELASTIC:Готова до застосування пастоподібна шпаклівка на базі пол..

Хіт

349 грн.

Адгезійний грунт для гладких основ SEMIN BETON HAFTGRUND 5кг

Адгезійний грунт для гладких основ SEMIN BETON HAFTGRUND 5кг

Спеціальний адгезійний ґрунт для гладких та непроникних основ із низькою пористістю. Підсилює адгезі..

782 грн.

Semin Саморіз по металу 3,5х25 мм, 1000 шт

Semin Саморіз по металу 3,5х25 мм, 1000 шт

Саморіз Semin по металу 3,5х25 мм, 1000 шт..

607 грн.

Головна перевага люка тип "Лідер" у тому, що він обладнаний професійними газовими німецькими амортизаторами, які правильно розподіляють зусилля в момент початку відчинення (до повного відчинення) і в момент початку закривання (до повного закривання). Ці амортизатори забезпечують правильне, "інтелектуальне" розподілення зусилля на кришку люка і забезпечують її легку та плавну роботу.

Люк "Лідер" - це найвдаліша модель невидимого ревізійного люка на газових амортизаторах в Україні. Перелічимо його головні переваги:

 1. У цьому люку використовуються промислові газові амортизатори виробництва Німеччини. Ми можемо їх закачувати, відповідно до навантаження, яке буде на двері люка.
 2. Двері люка оснащені двома металевими запірними механізмами. Ці механізми відкриваються знімною ручкою. Вони надійно замикають дверцята і захищають від випадкового відкривання сторонніми людьми.
 3. У кришку ревізійного люка вмонтовано теплоізоляцію ТМ "URSA". Вона запобігає появі конденсату на дверцятах невидимого люка, а також слугує як шумоізоляція.
 4. По периметру дверей люка з трьох боків встановлений гумовий ущільнювач. Він не дає волозі проникати в приміщення, розташоване під ревізійним люком.
 5. Якщо на люк систематично потрапляє волога, конструкція рами люка дає змогу організувати її відведення.
 6. Усі металеві частини люка пофарбовані порошковою фарбою і надійно захищені від іржавіння та корозії. За необхідності, ми можемо виконати цинкування люка гарячим способом (тільки для люків до 1000мм).
 7. Якщо в інших типах невидимих люків на амортизаторах максимальна товщина декоративного покриття, що наклеюється, дозволена до 12 мм, то в нашому люку товщина декоративного покриття, що наклеюється, може досягати 30 мм!
 8. Люк "Лідер" можна встановлювати як усередині, так і зовні будівель.


Кришку люка тип "Лідер" можна піднімати двома способами.

Спосіб 1: якщо на кришку люка приклеєний гладкий кахель або ламінат, тоді до неї прикріплюють дві присоски і кришку підіймають догори.

Спосіб 2: у всіх інших випадках кришку люка піднімають за допомогою спеціальних ручок, які перед підняттям вкручують у раму кришки, а потім викручують і на їхнє місце ставлять спеціальні заглушки (див. фото).

Кришка люка максимально полегшена і утримується в нижньому положенні завдяки вазі підлогового покриття.

Монтаж люка-невидимки здійснюється до будь-яких горизонтальних міцних плоских поверхонь, виконаних з різних будівельних матеріалів (бетон, залізобетон, металеві конструкції та ін.) як усередині, так і зовні будівель.
Після монтажу та оздоблення кришки, люк стає абсолютно невидимим. Це досягається завдяки спеціальному методу заповнення швів (див. інструкцію).

Підлоговий люк типу "Лідер" забезпечує бездоганний зовнішній вигляд підлогового покриття і дає змогу прикріплювати на нього різні оздоблювальні матеріали, як-от: плитка, мармур, паркет, ламінат, лінолеум тощо. Кришка люка максимально легка, але при цьому дуже міцна і здатна витримувати навантаження від коліс легкового автомобіля. Невидимий підлоговий люк типу "Лідер" оснащений спеціальними ручками для відчинення, які за потреби можна замінити на присоски. Люк є вкрай міцним і надійним.

Обмеження:

 • Люк тип "Лідер" не можна встановлювати в стіни;
 • Люк тип "Лідер" не герметичний;
 • Товщина покриття, що наклеюється на люк, не повинна перевищувати 30 мм.
 • Перевозити і складувати люки цього типу можна у вертикальному і горизонтальному положеннях.

Люки-невидимки типу "Лідер" - це невидимі підлогові самопідйомні люки на газових амортизаторах, що слугують для забезпечення легкого і швидкого доступу до інженерних комунікацій, розташованих нижче рівня підлоги.

Після монтажу та оздоблення кришки, люк стає абсолютно невидимим.

Підлогові ревізійні самопідйомні люки з газовими амортизаторами призначені для доступу до схованих у підлозі інженерних комунікацій, а також для спуску в підвал, на цокольний поверх, в погріб, технічне приміщення в приватних будинках, гаражах, а також будівлях виробничого і комерційного призначення.

Люк встановлюється в підготовлений у підлозі отвір, а потім на люк прикріплюється підлогове покриття. Люки забезпечують бездоганний зовнішній вигляд і дають змогу інсталювати будь-яке підлогове покриття: камінь, керамограніт, плитку, паркет тощо.

Люки мають особливу конструкцію, яка дає змогу виготовляти люки великого розміру з достатнім запасом міцності. Дверцята люка відкриваються на 800. Вони забезпечені спеціальними петлями і особливим підйомним механізмом, які дають змогу легко відкрити люк одній людині без сторонньої допомоги.

Щоб забезпечити високу міцність і надійність за можливої експлуатації у важких умовах, наші люки виготовлені з металу товщиною стінок 4 мм і оснащені каркасом жорсткості. Для додаткової жорсткості та підтримки дверцят люка, зовнішня рама посилена додатковими ребрами жорсткості всередині. При замовленні можна включити кріпильні отвори по периметру зовнішньої рами для установки анкерних болтів, або в разі заставної конструкції, вуха для закладки в готовий отвір і жорсткої фіксації.

Дверцята люка оснащені внутрішніми ребрами жорсткості по периметру, і їхня кількість залежить від розміру дверцят люка.

Всі наші люки оснащені зручними знімними ручками, і в дверцятах люка є отвори для ручки і відкриття замка. Маленькі та середні люки мають один отвір для відкривання, а великі люки мають два або більше отворів. Ми також можемо виготовити та встановити спеціальні пристрої за запитом клієнта.

Підлогові потаємні люки слугують для легкого та швидкого доступу до інженерних комунікацій, розташованих нижче рівня підлоги. Ці люки абсолютно невидимі, забезпечуючи бездоганний зовнішній вигляд підлогового покриття, яке можна клеїти на них, наприклад, плитку, паркет, ламінат, лінолеум тощо. Люки мають приховані петлі та пневматичні пружини (газові амортизатори), які утримують кришку люка в нижньому положенні завдяки вазі підлогового покриття. Кришка підлогового люка може бути відкрита практично одним пальцем завдяки сучасним пневмоамортизаторам.

СУЧАСНІ технології та УНІКАЛЬНІСТЬ нашої конструкції дають змогу виготовляти практично невидимі та максимально ЗРУЧНІ люки будь-яких розмірів і конфігурацій.

Люки цього типу забезпечують бездоганний зовнішній вигляд підлогового покриття, дають змогу приклеювати на нього плитку, мармур, паркет, ламінат, лінолеум тощо. Люки мають приховані посилені петлі та газові амортизатори. Люки-невидимки підлогові на газових амортизаторах комплектуються спеціальною ручкою для відкривання. Конструкцію люка виконано з металевого куточка, квадратної труби і плиткового утеплювача. Люк дуже міцний і надійний.

Також ми виготовляємо люки цього типу будь-яких розмірів за індивідуальними розмірами кратно 1 мм. Термін виготовлення - 10 робочих днів.

Ревізійні люки прихованого монтажу - це зручність і безпека у вашому домі.

Ми гарантуємо високу якість наших виробів. Наші люки-невидимки є екологічно чистими продуктом.

Всі сантехнічні люки-невидимки упаковані в комбіновану упаковку з гофрокартону і стрейчевої плівки. До комплекту ревізійного натискного люка-невидимки тип "Економ" входить: люк - 1шт, ручка - 2шт, інструкція з монтажу - 1шт, упаковка - 1шт.

Написати відгук

    Погано 
       
 Добре